רוצה להזניק את העסק קדימה אך אין לך מספיק אשראי?
חושש לגשת לבנק ולבקש הלוואה גדולה?
חושב שהבנק לא יאשר הגדלת מסגרת האשראי שלך?
מתקשה להציג בפני נציגי הבנק את החזון הכלכלי של העסק?

זה הזמן לגלות את הנתיב המוביל:

גיוס אשראי לעסקים מבנקים

ייצוג עסקים מול הבנקים

אנחנו בחברת נתיב- ייעוץ, ניהול ופיתוח עסקים, מאמינים שהתנהלות כלכלית נכונה בדרך להצלחה עסקית מתחילה בהתנהלות השוטפת של בית העסק אל מול הגופים הבנקאיים עימם הוא עובד. כפועל יוצא מכך, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מגוון רחב של פתרונות ניהול בכל הנוגע להתנהלות השוטפת והיומיומית של בית העסק אל מול הבנקים, ופתרונות הניהול שלנו בתחום זה כוללים בין היתר:

  • הצגת נתוני העסק ותכניתו העסקית במקצועיות
  • ניהול משא ומתן עם הבנק בכל נושא פיננסי
  • הוזלת ריביות ועמלות
  • שיפור מבנה מסגרות האשראי ועוד

צור איתנו קשר עוד היום וגם אתה תוכל להשיג את הסכום הרצוי לך להזנקת העסק קדימה

מי אנחנו ומה הניסיון המקצועי העומד לרשותנו בתחום?

אנחנו בחברת נתיב- ייעוץ, ניהול ופיתוח עסקים, עוסקים ומתמחים בליווי עסקים מאז שנת 1993, ולאורך 23 שנות פעילותנו ליווינו בהצלחה יתרה יותר מ-1,200 עסקים מכל תחומי המסחר, השירות והתעשייה. רשימת הלקוחות שלנו לאורך השנים מונה בתוכה חברות, ארגונים ועסקים מובילים במשק הישראלי, וזאת לצד עסקים בינוניים וקטנים הנהנים ממעטפת שירות נרחבת הכוללת בתוכה מגוון רחב של שירותי ייעוץ ופיתוח עסקי.

גלובס

פנייה ממוקדת למספר בנקים במקביל

מדוע כדאי לפנות אל מספר בנקים במקביל לגיוס אשראי?
כאשר בעל עסק המגיע אלינו עם בקשה לגיוס אשראי בסכום גדול, אנו מעדיפים לפנות אל מספר בנקים שונים לקבלת אשראי הנע בין 300,000 שקלים ל-10 מיליון שקלים בהתאם לנתוני העסק. הפניה אל מספר בנקים מאפשרת לנו להגדיל את סכום האשראי אותו אנו מגייסים, וכן לקבל מספר הצעות לריביות שונות ואטרקטיביות יותר על הסכומים השונים.

כחלק מהתהליך, הצוות של נתיב ייצור בעבורכם קשר עם מספר מנהלי סניפי בנק, כאשר גם הפגישות יתואמו על ידינו, ולכם כל שנותר לעשות הוא להיות נוכחים בפגישה: אנחנו כבר נדבר עם מנהל הבנק ביחד אתכם. הנתונים שלכם והמקצועיות שלנו, זו הדרך לקבל כן מהבנק!

פתרונות אשראי מחוץ למערכת הבנקאית

ואם צריך עוד אשראי מעבר לגיוס מהבנקים? פונים אל גופים חוץ בנקאיים מוכרים ואטרקטיביים!

פתרונות האשראי החוץ בנקאי שלנו כוללים בין היתר: נטילת הלוואות מגופים חוץ בנקאיים מוכרים ומורשים, גיוס מקורות מימון ואשראי באמצעות קרנות אשראי לעסקים, מסלולי אשראי חוץ בנקאיים (פקטורינג,מימון שוטף, אשראי סולו, מימון מלאי וציוד), קרנות מדינה ייחודיות למתן הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים, מרכז ההשקעות, בתנאים מועדפים ועוד.

גלובס
גלובס

הכנת ניירת בנקאית לצרכי גיוס אשראי

כדי שהבנק יאשר את הלוואה הרצויה לכם, ישנם נתונים אותם יש להעביר אל הבנק באופן נכון, רהוט ומקצועי. אנו בנתיב מכירים לעומק את המערכת הבנקאית, ונדע להציג בפני מנהל הבנק את נתוני העסק בצורה המקצועית והנכונה ביותר. בין היתר יוצגו בפני הבנק:

  • תכנית עסקית
  • תזרים מזומנים
  • נתונים פיננסיים ומאזנים
  • בטחונות

חשוב לנו שתדע: כחברה מובילה בתחום גיוס האשראי לבעלי עסקים, אנחנו בחברת נתיב חרטנו על דגלנו את טובת העסק ובעליו, ולכן אנו פועלים לייצוב בית העסק במידה והוא איננו מתנהל כשורה בהיבט הכלכלי, ורק לאחר מכן, אנו פועלים למטרות השגת האשראי הנדרש לבית העסק, וזאת בהתאם להליכי הבדיקה המקדימים שלנו ובחינת מטרות האשראי.

אצלנו תמצא את הנתיב אל הכסף!

אנחנו בחרת נתיב העמדנו פתרונות אשראי מטיבים ליותר מ-1200 לקוחות עסקיים לאורך השנים. הידע, הניסיון והמודלים הכלכליים בהם אנו נעזרים מבטיחים גם לך את פתרונות האשראי האופטימאליים ביותר בתנאים הטובים ביותר. צור איתנו קשר עוד היום וגם אתה תוכל להשיג את הסכום הרצוי לך להזנקת העסק קדימה.

אנחנו בחברת נתיב מתחייבים לתוצאות, ורק במהלך שנת העסקים האחרונה הצלחנו לגייס עבור
לקוחותינו סכום כולל של למעלה מ-180 מיליון שקלים!

נתיב. הדרך המקצועית שלנו לגיוס האשראי שלך!

צור איתנו קשר עוד היום וגם אתה תוכל להשיג את הסכום הרצוי לך להזנקת העסק קדימה

נתיב, הדרך המקצועית שלנו לגיוס האשראי שלך !

03-6081911